Про Дениса

 

Денис Бахолдін народився у Москві 1981 року. Відслужив в армії, отримав дві спеціальності (психолог і економіст), працював у банку.

2012 року почав брати участь в опозиційній діяльності. Його регулярно затримували на акціях протесту, суди накладали на нього адміністративні стягнення – штрафи та арешти. Він також був спостерігачем на виборах.

З початком російської агресії проти України Денис активно долучився до антивоєнних акцій. 7 жовтня 2014 року він провів яскравий перформанс «Путін – воєнний злочинець».

Восени 2014 року він переїхав до України, де продовжував свою діяльність, в тому числі – надавав підтримку російській антивоєнній опозиції.

У березні 2017 року Денис хотів відвідати матір – та був заарештований у Російській Федерації. Його били, намагаючись отримати свідчення, що Бахолдін брав участь в екстремістській діяльності забороненої в Росії організації «Правий сектор». 24 грудня 2018 року Бахолдіна засудили до 3,6 років позбавлення волі в колонії загального режиму – за те, що він не підтримав владу своєї країни у неправій війні, і не зміг тихо відсидітися у «внутрішній еміграції». Звільнився 14 серпня 2019 р.

zdespytajut