Як допомогти? (Як написати листа)

 по-русски  українською  in English

Напишіть Денису листа. Це можна зробити через сервіс ФСИН-письмо (треба вибрати: регион – Москва; учреждение – СИЗО-1 Матросская тишина; ФИО – Бахолдин Денис Игоревич; год рождения – 1981).  Якщо з цим сервісом виникають проблеми, є можливість написати електронний лист через сторінку Росузник.  Листівку або звичайний лист також можна надіслати на поштову адресу: ФКУ СИЗО-1 УФСИН России по г. Москве, 107076, Россия, Москва, ул. Матросская тишина, д. 18. Бахолдину Денису Игоревичу, 1981 г.р.  (краще рекомендованим).

Також можна написати Денису на нашому сайті (форма нижче), ми вже надішлемо йому листа туди, де він буде знаходитися. Пишіть російською, будь ласка, та пам’ятайте, що всі листи проходять цензуру.

Збiр коштів на оплату роботи та поїздки адвоката:

Картка Вiза (Альфа-банк) 4261 0125 5576 5586 з примiткою “Для Дениса”.

Розкажіть про Дениса іншим. Це допоможе хоча б трохи захистити його від можливих катувань. Дайте посилання на наш сайт, візьміть у нас макет листівки-плаката (макет із високою роздільною здатністю надішлемо за запитом).

Ви можете також розмістити наш банер на своєму сайтi:

banner

<a href="https://freedenis.org" target="_blank" rel="noopener"><img class="alignnone size-full wp-image-356" src="https://freedenisorg.files.wordpress.com/2017/08/freedenis.png" alt="banner" width="150" height="64" /></a>

Якщо Ви знаєте, як ще можна допомогти Денису, також напишіть нам через цю форму.

Дякуємо!