Пікет 22.12.2017

в дзеркалі ЗМІ та блогів

 https://www.facebook.com/UATVRU/videos/1625007124226381/ 
UATV на русском добавил(-а) новое видео от 22 декабря в 14:40.

 

Свободу Денису Бахолдину!

10 активистов, большинство из которых политические эмигранты из России, пришли к посольству России в Киеве, чтобы поддержать своего земляка – политического заключенного Дениса Бахолдина. С марта 2017-го он перебывает в следственном изоляторе Брянска по обвинению в причастности к украинскому “Правому Сектору”.

Підсумки. Матеріал каналу ATR:

 

Информационное агентство QHA («Агентство «Крымские новости»): Возле посольства РФ в Киеве прошла акция в поддержу Дениса Бахолдина

 • 1/11
  В Киеве возле посольства Российской Федерации прошла акция в поддержку политзаключенного Дениса Бахолдина
  В Киеве возле посольства Российской Федерации прошла акция в поддержку политзаключенного Дениса Бахолдина
 • 2/11
  Активиста задержали в начале марта в России по подозрению в участии в
  Активиста задержали в начале марта в России по подозрению в участии в “Правом секторе” и в боевых действиях в зоне проведения Антитеррористической операции на Донбассе
 • 3/11
 • 4/11
 • 5/11
 • 6/11
 • 7/11
 • 8/11
 • 9/11
 • 10/11
 • 11/11

Источник: http://qha.com.ua/ru/photo/vozle-posolstva-rf-v-kieve-proshla-aktsiya-v-podderju-denisa-baholdina/29821/

+++
Чорний Комітет добавил(-а) 4 новых фото.

22 грудня під посольством РФ активісти провели акцію в підтримку російського політв’язня Дениса Бахолдіна, котрого судять в росії за нібито участь в Правому Секторі.
В п’ятницю відбувався розгляд справи по суті, і у зв’язку з цим небайдужі українці та російські політемігранти прийшли до посольства, аби висловити своє обурення репресіями проти інакодумців та постійним російським втручанням у внутрішні справи України.

Бахолдіну інкримінують статтю “участь в організації, що визнана екстремістською на території РФ” – звинувачують у тому, що він нібито вступив в ПС та воював в АТО в складі п’ятого батальйону.
Сам Денис ці “звинувачення” не підтверджує і не спростовує, оскільки він принципово не бере участі в судовому засіданні, вважаючи його фарсом. Але в будь-якому разі він не може підпадати під дію цієї статті, оскільки організація заборонена в росії, а участь в ній Бахолдін, відповідно до справи, брав в Україні.
Але для Росії підтримка України – беззаперечний злочин.
Детальніше про цю справу можна прочитати на сайті www.freedenis.org. Коротко: Денис Бахолдін – уродженець Москви 1981 року, має дві вищі освіти, з 2012 року – постійний учасник антипутінських виступів, всіх проукраїнських і антивоєнних акцій в період Революції Гідності та початку російської агресії проти України.В жовтні 2014 року Денис провів перфоманс “Путін – воєнний злочинець”, після чого переїхав до України, де і жив до весни 2017.

На той момент Україна відмовляла росіянам в політичному притулку, і Денис швидко згорнув усі контакти з ДМС. Напевне, саме тому, коли в 2017 він поїхав навідати матір в Росію, він вирішив зробити це неофіційно, і, на жаль, переоцінив свою вдачу: Бахолдіна затримали російські прикордонники, пробили по базам, побили, “виявили” у нього флешку з “компроматом” – скани паспортів на різні імена, фото в формі і зі зброєю, скан довідки УБД, літературу на військову тему та книгу антиросійського дисидента і політзека Бориса Стомахіна “Насилие как метод”. Знайшли і “свідків обвинувачення” – анонімного зека, нібито солдата ЗСУ, а також слюсаря, що був судимим за статтею “фальшиве повідомлення про теракт”, який нібито воював на стороні донецьких терористів (участь у війні на стороні сепаратистів, звісно, в Росії злочином не вважається), котрі за командою “згадали” свої зустрічі з Бахолдіним на фронті.

Денис Бахолдін – такий самий в’язень Кремля, як і майже підліток Павло Гриб, викрадений в Білорусі і звинувачуваний в підготовці терактів в Росії, як і ветеран української політики Микола Карп’юк, який отримав 20 років російської в’язниці за абсурдним звинуваченням в спільною з Яценюком, Ярошем і Тягнибоком участю в чеченській війні, як і десятки відомих і сотні менш відомих людей, що сидять в Росії з найрізноманітніших звинувачень, але насправді – за одне: підтримку України в її нерівній боротьбі з російсько-фашистськими загарбниками. Ми дуже сподіваємося, що ім’я Бахолдіна стане ширше відомо в Україні і буде включено в загальні списки путінських заручників, за якими рано чи пізно Україна пред’явить Росії остаточний і безжалісний рахунок.

Захисникам України – волю, окупантам – смерть!

 

 

Див. також світлини та відео на фейсбуці

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s